Corona update per 18 februari

17 februari 2022

Het kabinet heeft gelukkig besloten dat verdere versoepelingen mogelijk zijn. De horeca mag onder voorwaarden vanaf vrijdag 18 februari, open tot 01.00 uur, een Coronatoegangsbewijs (CTB) blijft wel nodig. Vanaf 25 februari vervalt ook de verplichting voor een CTB. Dat is goed nieuws, want dit betekent dat we vol vertrouwen uitkijken naar de start van het nieuwe tennisseizoen. Competities, toernooien en diverse activiteiten kunnen van start, met de beleving en gezelligheid zoals we die graag weer zien op de vereniging.  

Wat betekent dit voor ons:

  • Vrij spelen en trainen is toegestaan, er gelden geen restricties.
  • Club overstijgende wedstrijden, zoals competities en open toernooien zijn toegestaan.
  • Publiek is binnen en buiten toegestaan bij wedstrijden en trainingen.
  • Horeca op sportlocaties mag vanaf 18 februari open tot 01:00 uur, zowel binnen als buiten. Een CTB is nog wel nodig voor iedereen vanaf 18 jaar maar dan zijn een vaste zitplaats, het dragen van een mondkapje en het houden van 1.5 meter afstand niet meer verplicht.
  • Kleedkamers, douches en toiletten mogen open; bij het gebruik hiervan is een CTB tot 25 februari verplicht. Vanaf 25 februari vervalt de CTB-verplichting. 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 164 672 493

Adres

Wassevendreef 1
4641 DA Ossendrecht

KVK-nummer

40280359